O nás

Jsme truhlářská firma specializující se na design a výrobu interiérů kuchyňských, kancelářských, ale také obchodních zařízení.
Firma vznikla v roce 2001. Do dnešní doby stále zdokonalujeme a neustále modernizujeme výrobu, abychom udrželi naše výrobky na špičce. Naše dlouholeté zkušenosti a osobní přístup stojí za řadou spokojených zákazníků.

Naší specializací je však výroba kuchyňských linek včetně dodávky el. spotřebičů a to volně stojících i vestavných.
Dalším naším zaměřením jsou vestavné skříně předsíně šatny.

Nábytek vyrábíme z mnoha různých materiálů na přání zákazníka např. melaminovaných dřevotřískových desek, lakovaných MDF, kompaktních desek, HPL dekoračních kovolaminátů, ale i masivního dřeva. Velký důraz klademe na detail, proto volíme doplňky a kování předních výrobců jako jsou firmy Blum, Hettich, Hafelle nebo Kesenbergr Grass.

Design celého interieru Vám po zaměření navrhneme a ukážeme na 3D modelu na PC.
Součástí návrhu interiéru jsou vždy 3D vizualizace, které umožní klientovi uvidět budoucí stav prostoru ještě před vlastní realizací.
Vizualizace umožní vyzkoušet různé varianty řešení prostoru – barvy a materiály povrchů, zařízení, osvětlení apod…
K navrhování vizualizace používáme profesionální software PRO 100. Slouží k projektování a návrhu 3D s okamžitou kvalitní vizualizací.
Dále disponujeme doplňkovým modulem KRAY render pro ještě kvalitnější vizualizaci metodou ray tracig – v překladu sledování paprsků ke generování fotorealistické vizualizace v trojrozměrné scéně v reálném prostoru s nebývalou přesností a kvalitou.
Dle přání můžeme vygenerovat panorama 360 z KRAY render.

V naší fotogalerii si můžete prohlédnout část naší výroby. Obsáhnout celé spektrum není bohužel kvůli kapacitě a časové náročnosti možné.